Twój-Dom
Slajd 3
Slajd 5
Slajd 2
Slajd 6

Prowadzimy ewidencję lokali, przechowywanie, zabezpieczanie i archiwizowanie dokumentów dotyczących poszczególnych właścicieli i dokumentacji dotyczącej całej nieruchomości.

Posiadamy polisę ubezpieczenia OC Zarządcy Nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.

1 2 3 4

O firmie

 

Firma ZARZĄDZANIE I OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI „TWÓJ DOM” działa od 2007 roku oferując usługi w zakresie zarządzania
i administrowania nieruchomościami. Zarządzamy 23 budynkami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44300 m2. Posiadamy bogate doświadczenie, które pomaga nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy to odpowiednio przygotowany zespół. Naszymi partnerami są wyłącznie wyselekcjonowane i sprawdzone podmioty rynku nieruchomości (pogotowie techniczne, firmy hydrauliczne, elektryczne, gazowe i inni specjaliści), gwarantujące wysoki poziom usług. Tworzymy profesjonalną i solidną firmę, rzetelnie podchodzącą do powierzonych nam umową obowiązków . W pełni zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, by usługi w zakresie zarządzania/administrowania świadczone były na odpowiednim poziomie i z właściwym zaangażowaniem. Naszymi działaniami staramy się wykazać, iż powierzając nam zarządzanie/administrowanie nieruchomością zyskujecie Państwo nie tylko zarządcę/administratora, ale także rzecznika swoich praw
i interesów.

Najważniejsze są dla nas:

  • uczciwość, rzetelność i jasna komunikacja
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • nastawienie na szybkie rozwiązywanie problemów i konfliktów
  • sprawność i szybkość reakcji w sytuacjach zagrożenia
  • rzetelność i przejrzystość rozliczeń finansowych
  • ciągłe pogłębianie wiedzy związanej z nieruchomościami i dzielenie się nią z naszymi klientami
  • współpraca ze sprawdzonymi specjalistami działającymi na rynku nieruchomości

Firma posiada polisę ubezpieczenia OC Zarządcy Nieruchomości za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami.
W trosce o należyty przepływ informacji pomiędzy zarządcą, a mieszkańcami wspólnoty oraz bieżące informowanie i szybkie rozwiązywanie zaistniałych problemów prowadzimy internetową kartotekę użytkownika lokalu: www.e-kartoteka.pl.
Członkowie Wspólnot (po wpisaniu własnego loginu i hasła) mają dostęp do indywidualnych rozliczeń i bieżącego salda.
Jesteśmy pewni, że każda Wspólnota Mieszkaniowa odnajdzie w naszej firmie rzetelnego i sprawdzonego partnera, który dobrze zadba o Państwa nieruchomość.